• Przygoda!

Tym jest dla dzieci prowadzona przez nas nauka programowania. Potrafimy wzbudzić w dzieciach zainteresowanie, pasję i radość z nauki.

Przy tym uczymy narzędzi i języków programowania używanych dziś przez zawodowych programistów. Po naszym szkoleniu dziecko będzie posiadało nie tylko potrzebną do programowania wiedzę i praktykę w zakresie tzw. full stack, ale także odpowiednio wykształcone miękkie zdolności jak komunikatywność, zdolność współpracy z innymi, zdalnego uczenia się, rozwiązywania napotkanych problemów i przekazywania własnej wiedzy innym. Nawet jeśli nie zdecyduje się zostać programistą to i tak wyniesie z naszego szkolenia bardzo przydatne w życiu umiejętności.

Nauka podzielona jest na bloki – każdy blok to 3 pełne godziny nauki w jednym dniu. Dzięki temu rodzic ma czas na własne zajęcia – wyjście do kina, fryzjera, zrobienie zakupów itd. Grupy są podzielone na idące tokiem  1 lub 2 bloków tygodniowo. Opłata za naukę rozliczana jest przed każdym blokiem (można ją przerwać w dowolnym momencie). Nie oczekujemy od dziecka uczenia się w domu, prawie wszystko zdobywa i utrwala na naszych zajęciach (pisanie na klawiaturze 10 palcami musi ćwiczyć w domu wg naszych wskazań). Cennik za godziny znajduje się tutaj..

 

  • Nasze wymagania:

– ukończenie przez dziecko czwartej klasy podstawówki;

– odpowiednia socjalizacja dziecka, umożliwiają jego współpracę w grupie;

– zainteresowanie ze strony rodziców postępami dziecka przez wspólne przeglądanie w domu jego osiągnięć;

– ufundowanie przez rodziców dowolnych, choćby drobnych, finansowych nagród, zdobywanych przez dziecko za przejście każdego etapu;

 

  • Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź naszą stronę „Pytania i odpowiedzi” lub zadaj nam pytanie przez e-mail, w komentarzu do tej strony lub telefonicznie:

 

  • Chcesz żebyśmy nauczyli Twoje dziecko programowania?

Jeżeli TAK – napisz do mnie.